Šampionát AUO v CC a SC 2018

7.10.2018

Klánovice

Australian shepherd power! 😀

Na letošní Šampionát australáků jsem se snažila natáhnout co nejvíc lidí. Myslím si, že se mi to i podařilo, jelikož se nakonec otevřely všechny 4 kategorie pro AUO – běh a koloběžka v mužské i ženské kategorii! :) Byť naše nejlepší běžkyně a kamarádka Verča Lesiuková se nemohla zúčastnit, určitě byl pohled na startovní pole více než pestrý! My jsme letos měly s Fly za cíl obhájit bednu a bylo nám vcelku jedno na jaké pozici.

Největším želízkem v ohni pro mě byl Roger od Markét Procházkové v canicrossu, který je pro mě jaksi srdcovka, protože jsem byla u jeho tahacích začátků. O to větší překvapení bylo, když v celkovém umístění žen se psy nad 15kg  Markéta s Rogerem skončili na božským 3.místě a v australácích brali suverénně zlato!

No a co pro mě byla naprostá bomba, že pro mě s Fly byl tohle po všech zdravotních komplikacích první závod sezóny a v australácích na koloběžce jsme taktéž braly zlato!  A co víc, strčily jsme do kapsy i chlapy s australáky na koloběžce, takže prostě Fly je nejlepší kolobežkovej australák za rok 2018! <3

Zarunka si také zaběhla s mojí teti, nikterak slavně se neumístily, ale báječně si to užily a to je hlavní! <3