Šampionát AUO a BOC 2017

30.9.2017

Jedem se jen projet…

Druhým rokem jsme se dostali na Šampionát AUO a BOC. Letos jako novinka konečně přibyla kategorie koloběžky. Lukášovi nebylo úplně dobře a proto Zbyška z běhu přehlásil do koloběžky taky. Jelikož jsem se necítila na to jet koloběžku dvakrát po sobě se Zarou i Fly, tak jsem Zaruš vyslala na koloběžku s Bárou. Zarča byla trochu nesvá, z prvu moc netáhla nicméně pak se do toho obula a Báru pěkně svezla. :)

Jakto že nejde to Stopnito?!

Jako první Lukáš startoval s Raven, potom Barča se Zarou, já s Fly a nakonec Lukáš se Zbyškem. Trať byla rovinatá, rychlá a museli jsme do toho makat celou dobu. Dlouho předlouho jsme čekali na výsledky a pořád se nic nedělo, nicméně potém jsme se jich konečně dočkali. Lukáš zajel v parádním čase s Raven 9:56 a se Zbyškem 10:19,7 , já s Fly 10:20,7 a Bára se Zarou 12:52,2. Byli jsme nadšení z našich výkonů, nicméně nás ani nenapadlo jaký to bude mít výsledek! Raven v borderkách vyhrála 1.místo se suverénním náskokem před druhou borderkou o 2minuty! A co víc v kategorii SC1-muži brali neskutečné 3.místo. A poté se vyhlašovala SC australáků kde Lukáš se Zbyškem vyhráli a já s Fly jsme byli druhé o pouhou vteřinu! :)

Celkové pořadí z koloběžek bylo Raven 7./31, Zbyšek 9./31, Fly 10./31 a Zarča s Bárou 21./31. Bereme to jako neskutečný úspěch, ale do příštího roku nesmíme usnout na vavřínech, protože australská a borderčí konkurence roste každým dnem! :)