HON NA BERÁNKA

26.3.2016

Ve znamení mnoha poprvé

První Lukášovi závody s Oričkem v canicrossu. První Barči závody s Jamiem v canicrossu. Jsem tak hrdá, že jsem je oba k tomu dokopala, navíc potom co jsem se dozvěděla, že se to Báře fakt strašně zalíbilo a Lukášovi taky… 🙂 No a první moje závody s Fly na koloběžce.

Dorazila jsem na start, šla se podívat na začátek trasy a uznala jsem, že jsem pěkně…. v prdeli… 😀 Všude štěkali nabušení psi, všichni měli jiné koloběžky (značně vyšší podvozky než mám já, odpružené..) Jsem tu špatně, sem nepatřím…. 😀 No odprezetovala jsem se, nebylo cesty zpět a já tak chtěla!

Huh…no tak jdem na to..

Vyrazily jsme. Trať plná kořenů, bláta a nadupaných soupěřů… 😀 Slyšim za sebou jak mě někdo dohání… Nééééééééé já to nevzdám, nenechám se předjet! Sakra kořen,  jsem v háji… už se vezu… Jeden tým, druhej tým… třetí, čtvrtej… Petro dělej, zachovej si aspoň nějakou čest, makej! Plíce někde v nedohlednu, belhají se za mnou pod kopcem… Sípu, ale nevzdám to, teď ne… Oplácím jednomu týmu předjetí a předjíždím ho zpět… Sakra strom. Fly, sakra to nemyslíš vážně! jsem totální béčko, co jsem si myslela… Propadám depresi, ale jedu, furt jedu… A rovinka! Krása, tady můžem poměřit síly machři. Nakládám jednomu týmu, doháním druhej.. Yes! Euforie! Už jen zrychlit a udržet náskok. Cílovej kopeček dolů a pak zatáčka. Jedu rychle,ale držím balanc. Shit, poslední zatáčka. Pravej úhel. Fly brzdi, sakra zpomal… A ležim. Ruku mam zkřivenou pod koloběžkou, hubu plnou bláta. Je mi dobreku. Z posledních sil se sbírám, Fly hecuju do cíle slovy : Je tam kočička!! Je tam! V cíli všichni ječej, křičej, fanděj, dojíždíme…

Totální nadšení!

Slejzám z koloběžky a je mi krásně. Připadám si jako hrdina. Je mi jedno, že nejsem ani v první desítce, mám radost že žiju, že jsem to zvládla a že nejsem poslední.
Tak koloběžka… To je něco. Určitě ne naposledy. Wow. Moje dávka adrenalinu, moje nová láska.