SWEET FUSCA

JuWe´s Fusca
 

* 1.5.2019

Australian shepherd

About Fusca

Můj dlouholetý sen, pořídit si pracovní fenku, od štěňátka a dokonce hnědou, se stal konečně skutečností. Malé Fusátko mi každý den dává tu hromadu lásky, která mi tak neskutečně chybí od smrti Fly. Je jasné že ji nemůže nahradit, ale může mi dát něco navíc.

Je neskutečně vnímavá, miluje shaping, je akční a rychlá. Na druhou stranu neskutečně jemná co se týče mazlení apod. Každý den mě něčím překvapí. Jakožto pracovní auo si udržuje venku větší radius, než na který jsem byla doposud zvyklá, takže ji často musím volat k sobě.

Jsem si jistá, že o téhle princezně ještě všichni uslyšíme. <3

Fusátko mám jen díky mé nejskvělejší kamarádce Markétě Procházkové (www.rraussies.com) !  Děkuji Ti za ní. <3

OUR HOBBIES

AGILITY

Fusca is reeeeeeally fast. She is also very clever, maybe clever than me, so sometimes its hard to handle this little evil. But I think one day it will be spectacular. 🙂

CANICROSS

Sometimes I am thinking, that Fusca was born with the harness on her back. Shes love it soo much. Pulling bike, scooter, me… Everything is fun.

HERDING

Fusca loves to help me around sheep every day. She has strong istinct and she is developing to do very nice outruns. She is sometimes too pushy, but we are working on big flocks, so she must be. She dont hesitate to bite sheep if needs to, but she is not unfair. I love to work with her.

PARENTS

WTCH JUWE’s Vita RD DNA-VP

Starstuffs Most Wanted WD DNA-VP 

 

HEALTH

Height

MDR1

CMR1

HD

weight

HSF4

DM

ED

teeth

CEA

PRA

SA