CRAZY FLY

Apolenka z Lišákovy smečky
9.5.2012 – 24.4.2019
Australian Shepherd

O Fly

Flyjka se ke mě dostala v jejich necelých dvou letech. Začátky byly s ní dost těžké, měla problém s vyjížděním po psech, byla velmi roztěkaná a nervózní. Nakonec jsme si (troufám si říct díky agility) k sobě našly cestu.

Tupotka, jak ji s oblibou říkám, je prostě svá. Občas ten mozeček prostě nepoužívá a nastávají situace, kdy si říkám jestli je to vůbec možné. Na druhou stranu je to věčný komediant, který věčně předvádí své kreace na zádech a vydává přitom spoustu zvuků.

Miluje mazlení, kde chce pozornost jen pro sebe. Zbožňuje míčky a pro ty kulaté nesmysly, udělá cokoliv. Ráda pracuje a dává do toho všechno. S oblibou skáče do vody s rozběhem a co nejdál.

Fly nám 24.4.2019 vzala ze života otrava. 🙁 Měj se krásně holčičko, chybíš nám.

 

 

Čemu jsme se věnovaly?

SCOOTERJORING

Fly naprosto milovala tahání koloběžky, byl to náš nejoblíbenější sport. Vždy makala co to šlo a dřela celý závod. V roce 2017 zmákla odtahat pár závodů, za zmínku stojí náš velký úspěch a to 2. místo v šampionátu AUO! A v roce 2018 se stala Šampionem AUO v koloběžce! <3

 

AGILITY

Jelikož měla Flyjka problém se soustředěností, běhaly jsme jen v kategorii A1. . Díky skvělému týmu byla Fly mistrem AUO v agility družstev 2018!

CANICROSS

Canicross a kombinované závody nás taky velmi bavily. Často jsem ji půjčovala i svým kamarádům, protože Fly nevadilo tahat ani s někým cizím. V roce 2017 odběhala kompletně celou Nativia Challenge s naši kamarádkou Bárou a i Štěkatlon s Jirkou. My s Fly jsme běžely 2x štěkatlon, asi pro nás nejkrásnější závod.

ZDRAVÍ

Výška

Váha

KYČLE