BACON

Every Moment Diandra

 

* 6.2.2016

Australian shepherd

O Bacon

Slanina k nám přišla v jejich 21 měsících a pochází ze skvělé české chovatelské stanice Diandra. Je to milá fenka, která má ráda lidi i psy.  Jen z počátku než člověka či psa pozná – potřebuje trochu prostoru. Je velmi učenlivá a každé učení triku nasává jak houba. :) Ohromně ji baví shaping a když vezmu do ruky pamlsky má co dělat aby se nezbláznila radostí.

Je neskutečně oddaná svému člověku a za jeho pozornost by dala všechno.

S výcvikem jsme trochu na “štýru” přibyla do naší smečky v náročném čase, ale má nějaké základy agility a dogdancingu. Myslím, že by ji ohromně bavil nosework, protože ten čumák pořád používá, tak možná přeneseme pozornost tímhle směrem…

Čemu se věnujeme?

DOGTREKKING

Letošní sezónu bychom se chtěly zaměřit na Dogtrekking. Bacon na rychlá tempa v tahu prostě není, ale v chůzi ji to baví, takže se budeme ubírat tímto směrem.

AGILITY

Zatím si hrajeme na parkuru, obíháme bočnice a běháme tunýlky a semtam nějaké sekvence. Je to s ní ohromná legrace a už se těším až se posuneme dále.

PASENÍ

Byly jsme u oveček jen dvakrát, ale přišla ji to jako ohromná legrace, tak uvidíme jestli se časem zaměříme i na tento sport. :) Instinkt by byl :)

ZDRAVÍ

Výška

CEA/PRA

DLK

Váha

HSF4

SA neof.

HSF4

OCD

DKK