OPSION 2017

24. 7. 2017 - 28. 7. 2017

Jedeme na tábor

Náš geniální nápad vyrazit na tábor společně s Andul auty za sebou měl potíže již od začátku. Andula, pověstná svou nedochvilností dorazila o půl hodiny později. Aby toho nebylo málo, tak se jí rozbil telefon a nemohla jsem se ji po celou dobu dovolat. Další úskalí této geniální cesty začalo hned záhy potom, co mi došlo, že Nataša (Anduly auto) má své rychlostní limity :D, takže nám nezbývalo než se po dálnici táhnout jak smrad. Naštěstí nám pak zafoukal vítr do zad a tak i Nataša mohla jet příjemnější rychlostí.

Další překvapení nás čekalo na úseku HK – Jaroměr v podobě úchvatné kolony, která nám přidala asi 30 minut cesty navíc. Po krátkém bloudění ve Dvoře (Waze je prostě idiot) jsme dorazily do cíle. Při setmění jsme postavili stany ve slimákovém minovém poli a těšili se na další den.

Bydlení?

Kdo viděl někdy náš stan, ví jak nahouby se staví v jednom člověku. Nicméně jsem ho zvládla postavit rychleji než Andula s Adamem ten svůj. 😀 Během týdne nám několikrát pršelo, takže hádejte co? No já jsem byla v suchu, ale moji sousedi A+A už zdaleka ne. 😀 Takže týden byl opravdu vydatný.

Agility a Irenka

Irenka Kochová je neskutečně pozitivní člověk. Nejen že se dokáže vyrovnat s mou povahou, ale ještě navíc dokáže fakt vysvětlit a naučit! 🙂 S Raven jsme zvládly běhat rovný slalom, na což jsem značně pyšná, protože jsme na tábor jely s tím, že ho prostě nemá hotový. Zarča běhala stabilně krásně, což prostě v tréninku víme že je boží, ty závody nás ale pořád trápí. Naučily jsme se zas trochu víc si rozumnět a vodit s rozmyslem, hledat příjemné linie pro ty naše holky běhací. 🙂 No a Fly si taky semtam zaběhala, ale závodní pes to prostě nikdy nebude- teda ne v agility, ta má holt lásku v cc a sc. 🙂